• پالت

  پالت سیلندر

  مهمترین فواید پالت سیلندر این است که با کم شدن فشار یک کپسول بقیه سیلندرها کمبود فشار را جبران کرده و فشار ثابتی را به خروجی پالت سیلندر می دهد. صرفه جویی در زمان و حمل و نقل آسان از دیگر مزایای باندل سیلندر می باشد، پالت سیلندر در محل هایی که مصرف گاز بالا و شارژ کردن سیلندر مورد نیاز است ، به خوبی نیاز کارگاه را برطرف می سازد .در این سیستم با استفاده از خروجی های جانمایی شده بروی پالت سیلندر همراه با منیفولد به آسانی از چند خروجی همزمان استفاده می شود و احتیاج به تعویض کپسول نمی باشد.نحوه ساخت باندل سیلندر و پالت کپسول توسط جوش آرگون یا پیچ و مهره و اتصالات استیل می باشد.دو یا چند کپسول گاز در یک پالت و چهارچوب فلزی قرار می گیرند و سیلندر های گاز به صورت سری در پالت سیلندر به هم متصل می گردند و با لوله استیل یا مسی به یکدیگر مرتبط شوند و در نهایت از خروجی پالت سیلندر با شیر و رگلاتور مخصوص استفاده می گردد .

  پالت کپسول

  پالت کپسول ۳ تایی ، باندل سیلندر ۴ تایی ، پالت سیلندر۶ تایی ، باندل کپسول ۸ تایی ، پالت سیلندر ۱۰ تایی ، پالت کپسول ۱۲ تایی ، باندل کپسول ۱۶ تایی ، باندل سیلندر ۲۰ تایی ، باندل سیلندر ۳۶ تایی

  رک سیلندر

  ساخت انواع رک سیلندر و بانک کپسول طبق نقشه و نظر کارفرما ، با توجه به تعداد سیلندر در رک سیلندر مورد نیاز ، اتصالات جوشی رک سیلندر ، اتصالات استیل رک سیلندر ، فشار کاری رک سیلندر ، اندازه سیلندر ها برای رک سیلندر 40 لیتری یا 50 لیتری رک سیلندر 20 لیتری ، رک سیلندر 10 لیتری ، رک سیلندر 60 لیتری طراحی و می شود و پس از بازدید فنی و تایید کارشناسان شما ، باندل سیلندر به محل مشتری ارسال می گردد .

  باندل سیلندر

  باندل سیلندر یا سانترال سیلندر گاز در صنعت آب و فاضلاب نیز بسیار کاربرد پیدا کرده است ، سیلندر گاز کلر که برای تصفیه سازی آب استفاده می شود و در حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، در خصوص جا به جایی سیلندر و حمل آن بسیار ایمنی اهیمت دارد و اینکه نباید در جابه جایی سیلندر و یا شیر سیلندر ضربه ببیند . سیلندر های کلر 65 کیلویی می باشد . ساخت پالت سیلندر در کارگاه جوشکاری انجام می گیرد با استفاده از بهترین مواد و مرغوب ترین ساخته می شود .

  فشارتست (بار) فشار کاری (بار)سیلندر ۴۰ و ۵۰ لیتری وزن(کیلو)بصورت تقریبی ابعاد(سانتیمتر) تعدادکپسول-سیلندر
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۱۳۰ ۳۰x50x170 پالت-باندل سیلندر 2 تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۲۰۰ ۳۰x75x170 پالت-باندل سیلندر 3 تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۲۵۰ ۵۰x50x170 پالت-باندل سیلندر 4 تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۳۷۰ ۵۰x75x170 پالت-باندل سیلندر 6 تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۵۵۰ ۵۰x120x170 پالت-باندل سیلندر 8 تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۶۰۰ ۱۰۰x100x170 پالت-باندل سیلندر 9تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۶۴۰ ۱۲۰x50x170 پالت-باندل سیلندر 10تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۷۵۰ ۱۰۰x120x170 پالت-باندل سیلندر ۱۲ تایی
  ۲۵۰ – ۳۰۰ ۱۵۰ – ۲۰۰ ۹۸۰ ۱۲۰x120x170 پالت سیلندر -باندل ۱۶ تایی

  سبد حمل سیلندر

  سبد حمل سیلندر گازها از جمله هیدروژن که پرکاربرد ترین آنهاست ، متشکل از ۴ الی ۶ کپسول می باشد که حجم آبی حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ لیتر را تامین میکند. سبد حمل سیلندر قابلیت استفاده برای حمل انواع گاز فشرده را دارد و در وهله اول برای حمل گاز هیدروژن طراحی شده است. درصورت استفاده برای سایر گازها ، کاربر باید الزامات استاندارد ملی ۱۳۱۰۳ را رعایت نماید.طراحی و تولید این محصولات مطابق استاندارد ملی ۱-۷۹۰۱، استاندارد ملی ۱۳۱۱۴، استاندارد ملی ۴-۱۴۶۵۵، استاندارد ملی ۶۷۹۲،ISO ۱۱۱۱۴-۱ و ISO ۱۱۱۴-۲ انجام گرفته.

   

  ویکی