• گاز خالص

  گاز خالص

  گاز خالص گاز خالص معرف گاز است که در سیلندر وجود دارد هرچه خلوص گاز بالاتر باشد میزان ناخالصی ها کمتر می باشد . قیمت گاز خالص از گاز معمولی بالاتر می باشد و مصارف خاص تر پیدا می کند. درجه خلوص گاز یک ارزش و نشانه ای به صورت درصد و یا کسر اعشاری و یا اعداد ۱ تا ۶ می باشد. به طور مثال خلوص ۹۹٫۹۸% نمایشی از درصد خلوص گاز می باشد و با عدد ۳٫۷ به صورت مختصر نشان داده می شود . خلوص ۹۹٫۹۹۹۹ % نشان دهنده گاز با گرید 6 می باشد . گاز خالص در صنایع مختلف کاربرد دارد. گار خالص برای داروسازی ، گاز خالص برای صنایع الکترونیک و پتروشیمی ، گار خالص برای انرژی هسته ای ، گاز خالص برای صنایع نفت و پالایش می باشد با توجه به نیاز و درخواست مشتری امکان تهیه در داخل برای برخی از گاز خالص وجود دارد ولی در برخی موارد که فشار گاز خالص و مدت مصرف ، تلورانس Tolerance و تاریخ مصرف shelf life گاز خالص مهم می باشد نیاز به واردات گاز خالص از برندهای معروف دارد که این کار با ارایه گواهی نامه معتبر و سرتیفیکیت و ایزو ISO 17025 تحویل داده می شود. گاز خالص نیتروژن ، گاز خالص هیدروژن ، گاز خالص هلیوم ، گاز خالص آرگون ، گاز خالص اکسیژن ، گاز خالص نئون ، گاز خالص دی اکسید کربن.

  گاز خالص وارداتی

  شرکت ATDM برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان خورد گاز وارداتی خود را از شرکتهای معتبر اروپایی تأمین مینماید که در ادامه به دو شرکت معتبر که ATDM در زمینه گاز وارداتی با آنها همکاری دارند میپردازیم. شرکت Air Liquide یکی بزرگترین تولید کنندگان گاز خالص ، مخلوط گازی ، گاز ترکیبی ، گاز میکس ، گاز کالیبراسیون ، گاز آزمایشگاهی ، گاز صنعتی پزشکی فعالیت دارد. این شرکت یکی از تأمین کنندگان گاز وارداتی مجموعه ATDM میباشد. با توجه به نیاز مشتریان گرامی گاز وارداتی که از این شرکت تأمین میشود عمدتا گازهای خالص میباشد. البته بنا به سفارش، گاز وارداتی میتواند بصورت ترکیبی باشند.

  شرکت Linde بزرگترین شرکت تولیدکننده گاز در جهان است که دفتر مرکزی آن در شهر مونیخ کشور آلمان می باشد. این شرکت با تاسیس نامهای تجاری همچون BOC ، AGA، AFROX و PanGas در زمینه تولید گاز صنعتی و همچنین نام تجاری HIQ در زمینه گازخالص و گازهای تخصصی در قالب گروه لینده (Linde Group) در حال فعالیت می باشد.محصولات بخش HIQ این شرکت شامل گاز خالص Pure Gas با بالاترین خلوص ممکن متناسب با نوع گاز از ۹۹% تا ۹۹٫۹۹۹% می باشد. همچنین در بخش مخلوط های گازی Gas Mixture یا گازهای کالیبراسیون Calibration Gases تولیدات این شرکت با بالاترین دقت در دسترس می باشد. گاز وارداتی صنایع خودروسازی ، گاز وارداتی صنایع پتروشیمی ، گاز وارداتی صنایع فولادسازی ، گاز وارداتی صنعت نفت ، گاز وارداتی صنایع پزشکی ، گاز وارداتی صنایع الکتریکی. گاز وارداتی نیتروژن ، گاز وارداتی آرگون ، گاز وارداتی هیدروژن ، گاز وارداتی هلیوم ، گاز وارداتی دی اکسید کربن ، گاز وارداتی اکسیژن.

  برچسب ها

  ویکی